Akıncılar hazır: 'Emret akşam namazını Rusya'da kılalım'

  • Facebook da Paylaş
  • 02-03-2016
  • 0 yorum
  • 5500 okunma

Ardahan Rahvan At Binicilik Kültür ve Spor Kulübü Üyesi Ümit Arabul, "Devletin başı emir verirse akşam namazını Rusya'da kılmak için yola çıkacağız" dedi.

Ardahan Rahvan At Binicilik Kültür ve Spor Kulübü Üyesi Ümit Arabul, "Bizler sınır bekçileri akıncılar olarak atlarımıza bindik ve devletin başı emir verirse akşam namazını Rusya'da kılmak için yola çıkacağız" dedi.

RUSLARIN FÜZELİ ŞOVUNA TEPKİ GÖSTERDİ

Ardahan Rahvan At Binicilik Kültür ve Spor Kulübü Üyesi Ümit Arabul, Rus savaş gemisinin İstanbul Boğazı'ndan geçişi sırasında gemideki askerin bir füzeyi boğaz geçişi boyunca omzunda atış pozisyonunda taşımasına tepki gösterdi. Arabul, "Bizler de akıncılar olarak atlarımıza bindik ve devletin başı emir verir ise akşam namazını Rusya'da kılmak için yola çıkacağız" ifadelerini kaydetti.

ORDUNUN YÖNÜ RUSYA'YA DÖNER"

Rahvan At Binicilik Kültür ve Spor Kulübü Başkanı Murat Arabul ise Rus bürokratlarının 'Türkiye'ye 4 koldan saldırırız' açıklamasına sert tepki göstererek, "Doğu'dan Ermenilerin, batıdan Bulgarların Türkiye'ye saldıracak açıklaması yapmıştır. Buyursun gelsinler, bizler sınır bekçileri olarak, sınırda bekleyenler olarak her zaman onları bekliyoruz. Osmanlı İmparatorluğundaki gibi ordunun yönü bu sefer İran'a dönmez, bu sefer buradan çıkan ordunun yönü direkt Rusya'ya döner. ve Allah'ın izniyle namazını kılmak için gider. Bunu da Rusya'da bu açıklamayı yapan bürokratlar iyi dinlesin, bizim milletimizde ne geri bakacak, ne korkacak, ne de geri adım atacak bir kişi yoktur. On yaşındaki çocuğumuz da akıncıdır, 100 yaşındaki dedemiz de akıncıdır. On yaşındaki çocuğumuz da polistir, 100 yaşındaki dedemiz de polistir. On yaşındaki çocuğumuz da askerdir nöbet tutar, 100 yaşındaki dedemiz de askerdir ve nöbet tutar. Bu milletin, bu devletin kadını da askerdir, çocuğu da askerdir, milleti de askerdir. Bizim Rusya'dan değil cihandan korkumuz yoktur. Biz cihana göz dikmişiz, Rusya önümüzde önümüze ayak taksa ne olur" ifadelerine yer verdi.

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !